Статті


Окуляри для далини: чіткий зір аж за обрій

Окуляри для далини: чіткий зір аж за обрій

Ви добре бачите об'єкти, розташовані близько, але все, що знаходиться на відстані понад 1 метр, розпливається? Ваші очі швидко втомлюються та червоніють?Рішення очевидне: вам потрібні окуляри для далини, які забезпечать чіткий зірна відстані понад 1 метрпід час керування автомобілем на різних відстаняхЇх ще називають монофокальними. Вони коригують існуючі порушення і знову дарують вам ідеальн..

Окуляри для читання: що треба знати?

Окуляри для читання: що треба знати?

Багато читаєте, напружуючи очі?Відсуваєте книгу чи смартфон все далі й далі, бо не можете розібрати написане?Швидше за все у вас пресбіопія або вікова далекозорість, що виникає у віці 40-45 років. У цій ситуації складно розглянути дрібний текст чи невеликі предмети на відстані 35-40 см від очей.Що робити у цій ситуації? Де купити окуляри для читання, що дозволяють комфортно сприймати текст з папер..

Окуляри для військових (тактичні, балістичні)

Окуляри для військових (тактичні, балістичні)

Під час виконання бойових операцій використовуються професійні армійські маски чи окуляри. Цей аксесуар відрізняється високим рівнем захисту та відповідає балістичним стандартам безпеки.Армійські окуляри щільно прилягають до обличчя завдяки округлій оправі та гумовим ущільнювачам. У бойових умовах вони здатні захистити очі від пилу, грудок бруду, піску, трісок, скляних уламків, бризок, що ви..

Пероксидна система для чищення контактних лінз

Пероксидна система для чищення контактних лінз

Що таке пероксидний розчин для контактних лінз?Це засіб для догляду за контактними лінзами, до складу якого входить перекис водню (H2O2) як основний очищувач. Іноді його називають пероксидною системою, оскільки це цілий комплекс пов'язаних між собою речовин та аксесуарів:рідкий розчин з вмістом перекису водню H2O2,спеціально влаштований контейнер для лінз,платиновий диск-нейтралізатор,та іноді енз..

Нічні лінзи – 100% зір без окулярів та операцій. Нічні швейцарські лінзи SwissLens.

Нічні лінзи – 100% зір без окулярів та операцій. Нічні швейцарські лінзи SwissLens.

Метод рефракційної терапії. Ортокератологія Ви – людина активної життєвої позиції, але прикута до окулярів? Справді, немає нічого більш ускладнюючого життя, ніж нестача зору. Життя перетворюється на кошмар і розпач, коли весь навколишній світ виглядає каламутно і розпливчасто, коли чітко проглядається лише обмежений очками сектор, коли немає можливості повною мірою займатися улю..

Кращі комп'ютерні лінзи для окулярів

Кращі комп'ютерні лінзи для окулярів

Головною вимогою до окулярів завжди був чіткий зір. Вся цифрова техніка - комп'ютери, планшети, смартфони - випромінюють шкідливе для очей синьо-фіолетове світло. Чим по суті є синє світіння моніторів? Що таке синє випромінювання і як воно шкодить здоров'ю Синє світло - це електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 380 Нм до 780 Нм. Іншими словами діля..

Чи можна поєднувати носіння МКЛ і сонцезахисних окулярів?

Чи можна поєднувати носіння МКЛ і сонцезахисних окулярів?

УФ-блокуючі контактні лінзи можуть використовуватися разом з іншими способами захисту від ультрафіолетового випромінювання, оскільки сонцезахисні окуляри зменшують відблиски і забезпечують захист зовнішніх структур ока та його придатків, слід рекомендувати спільне їх використання з УФ-блокуючими контактними лінзами. Хоча сонце залишається головним джерелом ультрафіолетового випромінюва..

Скільки коштують якісні контактні лінзи

Скільки коштують якісні контактні лінзи

Контактні лінзи стають все більш популярним і доступним засобом для корекції зору у дорослих і дітей. Сучасні моделі не викликають алергічних реакцій, ультратонкі, зручні, добре пропускають кисень. Крім того, велика гострота зору досягається саме завдяки носіння контактних лінз, а не очок. Тому військовим, лікарям, пілотам, які мають проблеми із зором прописують саме контактні лінзи. Для тих, х..

Які контактні лінзи вибрати

Які контактні лінзи вибрати

Для того, щоб носіння лінз було комфортним і забезпечувало високу гостроту зору, підбирайте контактні лінзи з урахуванням ваших індивідуальних параметрів: оптичної сили радіусу кривизни поверхні лінзи (зазвичай позначається як BC) Не останнє місце у виборі контактних лінз грають так само: товщина лінзи по центру, вміст у ній вологи (гідрофільність) і матеріал виготовл..

Які лінзи ідеально підходять для відпустки?

Які лінзи ідеально підходять для відпустки?

Вирушаючи у відпустку, пам'ятайте, що активний спосіб життя і незвичне середовище проживання можуть негативно позначитися на стані ваших контактних лінз, а значить, і на загальному враженняі від довгоочікуваного відпочинку. Для того щоб відчувати себе вільним, не має значення, що ви виберете - активний відпочинок або теплі морські хвилі і рівну засмагу. Просто подбайте про попередженн..

Які бувають контактні лінзи

Які бувають контактні лінзи

Все розмаїття контактних лінз, що випускаються сьогодні, можна класифікувати за кількома ознаками. В інтернет-магазині Центр ЗіР ви завжди можете купити контактні лінзи з наведеного нижче переліку. За часом планової заміни лінз: одноденні  двотижневі  місячні  квартальні  традиційні (термін служби 6-9 місяців) По режиму носіння: денні - можуть..

Як правильно надіти, зняти лінзи

Як правильно надіти, зняти лінзи

Найпростіші рекомендації на кожен день для новачків і бувалих Рекомендації для новачків - це зрозуміло. А при чому тут бувалі, запитаєте ви? Бувалим теж буває корисно нагадати найпростіші правила користування контактними лінзами. Тому що в повсякденній суєті, здавалося б стійкі навички можуть підводити. Має сенс довести навички до стану залізного досвіду. Ось щоб уникнути цих сами..

Чи захищає МКЛ від ультрафіолету?

Чи захищає МКЛ від ультрафіолету?

Спектр небезпечного для ока людини УФ-випромінювання ділиться на три діапазони по довжині хвилі (в нано метрах): УФ-А - промені 400-315 нм УФ-В - промені 315-280 нм УФ-С - промені 280-100 нм. Природа так влаштувала наше око, що його тканини легко поглинають ультрафіолет, при цьому рогівка поглинає випромінювання з довжиною хвилі нижче 300 нм, а кришталик, в основному - випромінювання..

Доступно про переваги контактних лінз

Доступно про переваги контактних лінз

Контактні лінзи: «не найдешевше задоволення, скоріше приємна розкіш» (Анвар Лібабов, актор) Існує досить багато упереджень щодо контактних лінз. Користуватися чи не користуватися? Носити чи не носити? Ризикнути чи не ризикувати? Що краще: окуляри чи контактні лінзи? В якому віці: від і до? Прийшов час розібратися. А вибір в будь-якому випадку буде за вами. Вітчизняна і зарубіжна офтальмол..

Чи викликають алергію м'які контактні лінзи?

Чи викликають алергію м'які контактні лінзи?

Якщо у вас мало хороший зір, контактні лінзи - це необхідність. З їх допомогою можна не просто відкоригувати зір, але і змінити колір очей і навіть ефектно підкреслити власний імідж. Однак існує стереотип, що контактні лінзи можуть завдати очам шкоди - викликати алергію і сльозоточивість. Це не зовсім вірне думку. Роздратування від контактних лінз Почервоніння очей - явище нерідке для тих..

Як знизити ризик комп'ютерного зорового синдрому?

Як знизити ризик комп'ютерного зорового синдрому?

Темпи і ритм сучасного життя такі, що людство все більше йде в бік автоматизації життєвого простору. Мова про комп'ютери, їх вплив на очі і про те, чи можна подружити одне з іншим. За статистикою, Україна посідає 29 місце в світі за кількістю користувачів інтернету. Це 15 009 000 чоловік або 33,33% всіх, хто використовує комп'ютери в світовому масштабі. Серйозна цифра! Багато україн..

Все про контактні лінзи для дітей

Все про контактні лінзи для дітей

Розповідаємо все про контактні лінзи для дітей. Лінзи дітям носити можна і навіть іноді потрібно . Вони безпечні для дитини. Вже з дуже раннього віку людське око здатне адаптуватися до них. У ряді випадків з лікувальною метою лінзи можуть прописуватися навіть немовлятам. Найчастіше контактну корекцію застосовують, коли дитина вже самостійно здатний дотримуватися правильність носіння і зберігання..

Чи можна носити контактні лінзи в мороз?

Чи можна носити контактні лінзи в мороз?

Традиційне питання всіх, хто недавно носить контактні лінзи і ще не до кінця звик до них: - А чи можна носити лінзи в мороз? Раптом лінзи примерзнуть до очей? Адже моторошно! Спитаємо інакше: - А хіба очі без лінз у вас коли-небудь замерзали на морозі? Насправді для того щоб очі замерзли, їх температура повинна бути мінімум 0 градусів. У нормальної живої людини температура на поверхн..

Що потрібно знати про гіалуронову кислоту і контактних лінзах

Що потрібно знати про гіалуронову кислоту і контактних лінзах

Найстрашніша страшилка для тих, хто збирається або вже носить контактні лінзи - це синдром сухого ока. Виробники контактних лінз не припиняють працювати над розробками і нововведеннями щодо усунення цієї проблеми. Все більш досконалі типи контактних лінз, розчинів і крапель містять різну кількість такого компонента, як гіалуронова кислота, яка успішно бореться з набридливим синдромом. Що ..

Контактні лінзи після 40 років

Контактні лінзи після 40 років

Вам виповнилося 40 років. Життя б'є ключем, успіхи радують, невдачі ще не надто засмучують. І по життю ви йдете з гордо піднятою головою. Чудово! Але ось ні-ні, та й зловите себе на думці про те, що часом важко навести різкість при погляді на близькі предмети. Чому зір, завжди такий ідеальний, почав підводити? А чи не час сходити до офтальмолога, з'ясувати, що сталося? Однозначно пора!..