(068) 691-00-06

Пероксидна система для чищення контактних лінз


Що таке пероксидний розчин для контактних лінз?

Це засіб для догляду за контактними лінзами, до складу якого входить перекис водню (H2O2) як основний очищувач. Іноді його називають пероксидною системою, оскільки це цілий комплекс пов'язаних між собою речовин та аксесуарів:

  • рідкий розчин з вмістом перекису водню H2O2,
  • спеціально влаштований контейнер для лінз,
  • платиновий диск-нейтралізатор,
  • та іноді ензимні пігулки.


Навіщо використовується пероксидна система?

Для «генерального прибирання» всіх типів контактних лінз – м'яких, жорстких (ЖКЛ) та кольорових. Здійснює очищення, дезінфекцію, зволожує та зберігає.

Пероксидний розчин по праву визнаний кращим засобом догляду за контактними лінзами, що не містить консервантів. Це надійна дезінфекція лінз за 6 годин.


Чи можна використовувати перекис водню для контактних лінз?

Можна та обов'язково потрібно! Не нехтуйте цим засобом. Розчин на основі перекису водню проводить глибоку хімічну дезінфекцію, зберігає та продовжує життя вашим контактним лінзам, а також оберігає ваші прекрасні очі від бактерій, інфекцій та зовнішніх забруднень.

Головна перевага пероксидних розчинів – природні властивості діючої речовини: лише 5 мл H2O2 швидко проникають у пори контактної лінзи та усунуть віруси, грибки, бактерії на 99,9%.

Для користувача такий спосіб піклування про лінзи абсолютно безпечний. Тому що в процесі реакції очищення протягом 6 годин і після завершення циклу реакції пероксид нейтралізується, не залишаючи ні аромату, ні контактних речовин.

Таким чином, якщо ви щасливий володар ніжних чутливих очей, сміливо використовуйте пероксидну систему для очищення лінз і не бійтеся алергічних реакцій.


Чи потрібно промивати лінзи після пероксидного розчину?

Пероксидні системи (з вмістом перекису водню) призначені лише для очищення та знезараження, ефективно знищують патогенні мікроорганізми. Після очищення пероксидним розчином обов'язково ретельно промийте контактні лінзи звичайним розчином для ополіскування.


Увага!

Ніколи не капайте в очі пероксидний розчин! Майте на увазі, що це досить активна речовина, яка не використовується без нейтралізатора - платинового диска!


Періодичність використання пероксидного розчину для лінз

  • Не застосовуйте пероксидний розчин частіше ніж один раз на тиждень.
  • Занурюйте контактні лінзи в розчин не менше ніж на 6 годин.
  • Для обробки необхідно 4 години, ще 120 хвилин потрібно нейтралізації діючих речовин.
  • Обов'язково дотримуйтесь інструкцій із застосування, оскільки пероксидні системи очищення контактних лінз у разі недотримання правил обережності та таймінгу можуть обпекти рогівку.
  • Зазвичай у комплекті міститься не тільки препарат та інструкція, а й спеціальний контейнер із платиновим диском (нейтралізатором). Використовуйте лише цей контейнер!


Придбати пероксидну систему для очищення лінз ви можете у нашому магазині Центр ЗіР

Пропонуємо:Залишились питання? Телефонуйте!

Наші менеджери дадуть повну консультацію та запропонують вам найкраще!

068 691 0006 / 073 691 0006 / 095 691 0006Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв