(068) 691-00-06

Як правильно вибрати лінзи для окулярів?

Більшість людей витрачають багато часу на вибір оправи для своїх окулярів через доступний вибір. Однак мало хто усвідомлює, що вони також мають у своєму розпорядженні широкий асортимент лінз, які захищають їхні очі та забезпечують найясніше та найгостріше бачення.

Вибір оправ дуже важливий для забезпечення комфорту та зовнішнього вигляду, але вибір лінз, які відповідають вашому зору, стилю життя та потребам, також вимагає часу та уваги.


Які окуляри та лінзи варто вибрати для вашого зору

Ваші очі та окуляри повинні працювати разом, щоб створювати найчіткіше бачення комфортним способом кожного дня. Ось чому важливо правильно вибрати і купити оптичні лінзи для вашого зору, які найкраще підходять саме вам. Лінзи ваших окулярів призначені для корекції, захисту та покращення зору. 


Захист очей за допомогою лінз

Щоб захистити ваші очі, на лінзи окулярів додають спеціальні покриття. Усі наведені нижче параметри можна використовувати разом, щоб окуляри забезпечували вам найкращий зір відповідно до ваших потреб і способу життя.

 • Фотохромні лінзи — це світлочутливі лінзи, які адаптуються до різного ступеня яскравості та фільтрують УФ-промені.
 • Лінзи з антивідблиском захищають ваші очі від яскравого світла та чудово підходять людям, які регулярно керують автомобілем, або тим, хто проводить багато часу на свіжому повітрі.
 • Захисні лінзи від ультрафіолетового світла фільтрують шкідливе випромінювання, яке надходить від сонця, телевізорів, екранів комп’ютерів і мобільних телефонів.
 • Які ще існують варіанти захисту ваших окулярів та лінз від впливу навколишнього середовища.
 • Лінзи проти подряпин допомагають захистити ваші лінзи від подряпин завдяки міцному покриттю на ваших лінзах. Завдяки цьому ваші окуляри прослужать довше та збережуть чіткіше бачення.
 • Лінзи із захистом від плям містять спеціальний шар або покриття, яке запобігає залишанню плям і відбитків пальців на ваших лінзах.
 • На лінзах із захистом від пилу використовується покриття, на якому бруд і пил не прилипають, залишаючи ваші лінзи чистими довше.
 • Водовідштовхувальні лінзи гарантують, що вода буде скочуватися з ваших лінз, щоб дощ або конденсат не блокували ваш зір.
 • Лінзи з високим індексом - це тонкі та легкі лінзи, здатні змінювати напрямок, у якому світло потрапляє в око. 
 • Лінзи із захистом від запотівання дозволяють знаходитись людині як в гарячому, так і холодному середовищі, не турбуючись про те, що ваші лінзи запотіють.


Як правильно вибрати окулярні лінзи

Ось кілька корисних порад щодо вибору правильних лінз для ваших окулярів, щоб полегшити прийняття рішення або принаймні переконатися, що ви зробили найкращий вибір.

Кожен має різні потреби щодо окулярів. Будь то модні чи функціональні потреби, варіантів багато. Отже, перш ніж вибрати окуляри, ви повинні врахувати кілька факторів, приймаючи рішення. Ось кілька запитань, які ви повинні поставити собі, перш ніж прийняти рішення:

 • Вам важко бачити предмети поблизу чи далеко?

Короткозорість або далекозорість є поширеними захворюваннями очей, які можна легко виправити за допомогою одноокулярних лінз. Якщо ви погано бачите близькі та далекі об’єкти, швидше за все, вам потрібні прогресивні лінзи.

 • Вам важко читати?

Якщо вам більше 40 років, це поширений симптом пресбіопії, для якого можуть знадобитися прогресивні лінзи.

 • Чи багато ви користуєтеся комп’ютером або дивитися телевізор?

Комп’ютерні окуляри можуть запобігти напрузі очей і надмірному впливу синього світла. Ці лінзи ідеально підійдуть, якщо ви проводите багато часу перед цифровими екранами.

 • Ви любитель відпочинку на природі?

УФ-лінзи можуть бути корисними для захисту ваших очей від надмірного впливу шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Крім того, фотохромні або адаптивні лінзи забезпечують комфортний зір як у приміщенні, так і на вулиці.

 • Ви багато займаєтеся спортом?

Захист від подряпин, плям, пилу, запотівання або навіть водовідштовхувальні покриття на окулярах допоможуть вам насолоджуватися активним способом життя в повній мірі.

 • Ви їдете вночі?

Лінзи з антивідблиском можуть запобігти нещасним випадкам, забезпечуючи кристально чисте бачення навколишнього середовища під час поїздки.


Є ще багато запитань, які ви повинні поставити собі, але вони повинні дати вам хорошу відправну точку, коли справа доходить до вибору лінз, які вам найкраще підходять. Переконайтеся, що ви витрачаєте достатньо часу на обговорення цих варіантів зі своїм окулістом. Ви можете зателефонувати нам за номером (068) 691-00-06 і записатися на прийом до нашого окуліста, який вас детельно обстежить та проконсультує.

Купуйте онлайн лінзи для окулярів в інтернет магазині Zir.ck.ua з доставкою по Україні любим зручним для вас способом. Ціна лінз в нашому інтернет магазині приємно вас здивує, а великий асортимент лінз та окулярів здатен задовольнити самого вибагливого покупця. Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв