(068) 691-00-06

Окуляри для військових (тактичні, балістичні)

Під час виконання бойових операцій використовуються професійні армійські окуляри чи маски. Цей аксесуар відрізняється високим рівнем захисту та відповідає балістичним стандартам безпеки.

Армійські окуляри щільно прилягають до обличчя завдяки округлій оправі та гумовим ущільнювачам. У бойових умовах вони здатні захистити очі від пилу, грудок бруду, піску, трісок, скляних уламків, бризок, що виникають під час вибухів або вогнепальних битв, а також від ультрафіолетових променів і туману.

Зважаючи на ідеальну адаптацію до військової обстановки, окуляри для військових стали обов'язковим предметом екіпірування бійців Збройних Сил України. При цьому завдяки універсальності дизайну вони часто використовуються також у міських умовах.

Матеріал для виготовлення оправи – термопластик, еластична гума, нейлон, ацетат, мікрофібра. Лінзи виготовляються з полікарбонату і можуть мати змінні фільтри залежно від погодних умов та видимості: у вечірній час доби, в сутінках використовується жовтий фільтр, при яскравому світлі – димчаста лінза тощо.


В чому різниця між тактичними та балістичними окулярами?

Розберемся в термінології щодо військових окулярів. Адже далеко не всі з них витримують однакове навантаження.

 • Військові окуляри – загальний термін, яким позначають будь-який захист під час бойових дій.
 • Стрілецькі окуляри – рівень захисту мінімальний, використовуються на стрільбищах, коли ризик потрапляння в очі сторонніх предметметів незначний. Добре захищають від вітру, піску, яскравого сонця і гільз, що випадково відлетіли. Завдяки кольоровим фільтрам збільшують контрастність зображення і прискорюють акомодацію ока.
 • Балістичні окуляри – захищають очі ще й від уламків, що швидко рухаються, а в деяких ситуаціях і від прямого попадання дробин. Виготовляються з полікарбонату, в додаткові кольори не фарбуються.
 • Тактичні окуляри – максимальний стандарт захисту: гумова прокладка для захисту від газів і подразнюючих речовин, кріплення до шолома, додаткові гумки для більш ефективної фіксації, укріплені рами.
 • Протиуламкові окуляри – швидше маски підвищеної міцності, захищають не тільки очі, але і деякий простір навколо них. Надягаються поверх балістичних і тактичних, коли ситуація стає небезпечною, навіть затримують швидкі уламки.


Переваги тактичних окулярів для військових

 • висока міцність матеріалу виготовлення, стійкість до механічних пошкоджень
 • відсутність викривлень простору під час використання за призначенням
 • наявність вентиляційних отворів, щоб уникнути запотівання
 • забезпечення повноцінного верхнього, нижнього та бічного захисту
 • можливість самостійної зміни лінз-світлофільтрів
 • комплект світлофільтрів відповідно до їх призначення – жовтий, веселка, чорний, прозорий, голубий, сірий – забезпечують 100% захист очей від шкідливого впливу ультрафіолету, а також захист від впливу шкідливих факторів штучного та природного походження
 • наявність додаткової оптичної вставки для тактичних окулярів із діоптріями

 

Де придбати тактичні/балістичні окуляри з діоптріями в Україні

У черкаському салоні оптики ЗІР можна купити універсальні тактичні окуляри високого рівня якості та безпеки для військовослужбовців.

Якщо у вирі бурхливих подій ви не можете відвідати наш салон особисто, замовляйте тактичні окуляри ТУТ

Водночас, для бійців ЗСУ ми виготовляємо балістичні окуляри з діоптріями для чіткого зору.

Це можна зробити особисто за вашої присутності чи навіть дистанційно. Для цього знадобиться:

 • ваш рецепт на окуляри від офтальмолога,
 • придбані у нас тактичні окуляри, або ваша оптична вставка для тактичних окулярів із діоптріями.

Все інше ми зробимо в умовах нашої майстерні.

Доставка службами Нова Пошта або Укрпошта по всій Україні:

у Київську, Закарпатську, Харківську, Миколаївську, Черкаську, Рівненську, Тернопільську, Волинську, Чернівецьку, Сумську, Полтавську, Чернігівську, Вінницьку та інші області.Найпопулярніші моделі 


Залишились питання? Телефонуйте: 068 691 0006 / 073 691 0006 / 095 691 0006

 

Ваша безпека – наша турбота!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв