(068) 691-00-06

Контактні лінзи після 40 років

Вам виповнилося 40 років. Життя б'є ключем, успіхи радують, невдачі ще не надто засмучують. І по життю ви йдете з гордо піднятою головою.
Чудово! Але ось ні-ні, та й зловите себе на думці про те, що часом важко навести різкість при погляді на близькі предмети.

Чому зір, завжди такий ідеальний, почав підводити? А чи не час сходити до офтальмолога, з'ясувати, що сталося? Однозначно пора! Тому що мова йде про вікову пресбіопію. Що це таке?

Пресбіопія, або вікова далекозорість, це аномалія рефракції очей, коли дрібні предмети на близькій відстані важко роздивитися. Чому це відбувається?

Основні причини:

  • з віком кришталик втрачає свою еластичність,
  • циліарний м'яз, що відповідає за фокусування зору, слабшає.

Як результат -

  • вам важче читати дрібний шрифт на близькій відстані, особливо при слабкому освітленні,
  • ви швидко втомлюєтеся при зорових навантаженнях,
  • предмети на близькій відстані виглядають розмито,
  • при швидкому погляді вдалину - зір миттєво затуманюється.

Існує помилкова думка, що якщо відразу почати користуватися окулярами, зір буде стрімко погіршуватися. Тому багато хто терпить і страждає до останнього через невиправдане побоювання окулярів.

Чи є вибір? Вибір є завжди!

Якщо ви все ж наполегливо не бажаєте полегшити своє життя за допомогою окулярів, використовуйте контактні лінзи!

Мультифокальні контактні лінзи - ваш геніальний вихід з ситуації, що склалася

Контактні лінзи після 40 років - це не міф! Вони влаштовані таким чином, що з'являється можливість коригувати зір, як на

близьких відстанях, так і на далеких. Навіть назва «мультифокальні» говорить про те, що лінзи містять кілька зон для зору: вдалину, на середню відстань і для близької відстані. В результаті ваше активне життя триває в колишньому звичному ритмі, не викликаючи дискомфорту і неприємних відчуттів.

Асортимент мультифокальних лінз на zir.ck.ua

Вітрина інтернет-магазину zir.ck.ua завжди містить асортимент будь-яких контактних лінз, в тому числі і мультифокальних.

Найбільш популярні в цій категорії лінзи Air Optix Aqua Multifocal від виробника Alcon. Лінзи силікон-гідрогелеві, мають найбільш широкий діапазон діоптрій і можуть скоригувати будь-яку ступінь вікової далекозорості.

Масштабно працює над проблемами пресбиопии фірма-виробник Bausch&Lomb. У них розроблено три варіанти лінз цієї категорії: PureVision Multi-Focal, PureVision 2 Multi-Focal, Soflens Multi-Focal.

Безумовно, підбір мультифокальних контактних лінз - справа не проста. Потрібно врахувати велику кількість ваших індивідуальних параметрів. Виміряти їх можна тільки на спеціальній апаратурі в кабінеті офтальмолога.

Мультифокальні контактні лінзи - це одна з новітніх розробок в контактній корекції.

Виробники зробили дійсно царський подарунок людям після 40 років!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв