(068) 691-00-06

Кращі комп'ютерні лінзи для окулярів

Головною вимогою до окулярів завжди був чіткий зір.

Вся цифрова техніка - комп'ютери, планшети, смартфони - випромінюють шкідливе для очей синьо-фіолетове світло. Чим по суті є синє світіння моніторів?

Що таке синє випромінювання і як воно шкодить здоров'ю

Синє світло - це електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі в діапазоні від 380 Нм до 780 Нм. Іншими словами ділянка між ультрафіолетом і інфрачервоними променями. У чому його зрадницька особливість?

 • Надто коротка довжина хвилі
 • Висока частота коливань

Увага! Вносимо уточнення. Різні джерела в інтернеті найчастіше використовують кілька термінів: «синє світло», «синьо-блакитне світло», «синьо-фіолетове світло». Тоді як синьо-фіолетове світло і є джерело всіх зол, що несе максимум шкоди. Зауважимо: синьо-блакитне світло - корисне для очей. Але який би термін ви не зустріли на інтернет ресурсах, мова йде саме про шкідливе синьо-фіолетове випромінювання. Будемо вважати, що тепер ви розумієте, чого слід побоюватися. Підступного ворога потрібно знати в обличчя.

Але залишимо фізику оптикам і поговоримо про шкоду синьо-фіолетового світла доступною мовою.

 • При своїх параметрах лише незначна кількість синьо-фіолетового світла досягає очного дна і впливає на зорові рецептори. Це робить картинку менш чіткою. Вдивляючись в монітори, ми напружуємо очі сильніше, протягом тривалого часу. Як наслідок - підвищений очний тиск, втома і головний біль.
 • Синьо-фіолетове випромінювання має більшу енергію, ніж будь-яка інша. При взаємодії з сітківкою відбувається процес обміну речовин, звільняються продукти, які не піддаються утилізації. Накопичуючи цей «утиль», сітківка серйозно ушкоджується. Відбувається погіршення зору або повна його втрата.
 • Колір і інтенсивність випромінювання негативно впливають на гормон мелатонін, який відповідає за міцний і здоровий сон. Яскраве синьо-фіолетове світло від моніторів і дисплеїв порушує вироблення гормону сну. В результаті - поганий сон, втома і навіть хронічне безсоння.

І це далеко не весь перелік неабияких діагнозів. Але досить перерахованих, безпосередньо пов'язаних із зором.

Що ж тепер робити? Відмовитися від прогресу? Ні, ні та ні!

Боротися з негативним впливом синьо-фіолетового випромінювання можна і треба! Візьміть собі за правило використовувати окуляри з захисними скельцями. Комп'ютерні окуляри. Знайдіть їм місце біля комп'ютера і надягайте щоразу, коли тривало зависає у моніторах гаджетів.

Ліричне ноу-хау! Якщо ви часто в дорозі і немає особливої ​​можливості (та й бажання, чого вже там!) носити з собою окрему пару спеціальних окулярів, з'єднайте 2-в-1 - комп'ютерні + фотохромні лінзи збільшать ваш комфорт і значно скоротять ваші витрати. Що це? Як це? Телефонуйте прямо зараз і отримаєте детальну консультацію у наших фахівців менеджерів: +38 068 691 0006 / +38 073 691 0006 / +38 095 691 0006

Які комп'ютерні лінзи може запропонувати оптика Центр ЗіР

Понад 23 років щоденної практики дозволили накопичити солідний власний досвід в області комп'ютерної оптики. Багато лінз приходили до нас в роботу і з часом ми були змушені відмовитися від них з тих чи інших причин.

Зараз в базі Центру ЗіР лише кращі марочні комп'ютерні лінзи від провідних світових виробників, які довели на практиці спроможність своїх технологій.


Essilor Crizal Prevencia

Французька компанія Essilor - світовий флагман у виробництві комп'ютерних лінз. Кожен з нас бажає бачити чітко. Щоб домогтися максимально можливої ​​чіткості видимої картинки технологи Essilor розробили ідеальне мультіпокриття Crizal. Crizal Prevencia - преміальні лінзи з захистом від небезпечного синьо-фіолетового світла.

Ідеально підходять для користувачів усіх вікових категорій, які багато часу проводять біля моніторів комп'ютерів чи для постійного носіння.

Переваги комп'ютерних лінз Essilor Crizal Prevencia

 • вибірково контролюють світлопропускання лінзи в діапазоні видимого випромінювання, блокують небезпечний синьо-фіолетовий діапазон світла, забезпечують профілактику макуло-дистрофії,
 • повністю пропускають корисне синьо-блакитне світло,
 • захищають очі від ультрафіолету,
 • блокують УФ-випромінювання,
 • доступні з корекцією та без неї.


Hoya Blue Control

Багатофункціональне покриття нового покоління Blue Control - надбання японської компанії Hoya Vision Care. Відбиває шкідливу частину синього світла, що випромінюють монітори, телевізори, енергозберігаючі лампи, а також екрани планшетних комп'ютерів і смартфонів.

Переваги лінз Hoya Blue Control

 • зменшення кількості відблисків,
 • поліпшення контрастності сприйняття,
 • відображення синьо-фіолетових променів,
 • запобігання напруги і втоми очей,
 • комфортний зір.


Seiko SRB

Під маркою SEIKO не виробляються лінзи без мультіпокритія. Всі лінзи японської компанії SEIKO стандартно мають найсучасніше мультипокриття преміального класу.

Якщо ви багато часу проводите в приміщеннях зі штучним світлом і працюєте з комп'ютерами чи електронними гаджетами (смартфонами, планшетами) - для вас підійде

найсвіжіше рішення японської оптичної промисловості, мультипокриття для лінз Super Resistat Blue (SRB).

Переваги лінз Seiko SRB

 • унікальна стійкість до ударів та ушкоджень завдяки зміцнюючим покриттям, які рівномірно розподіляють точкове навантаження по всій поверхні лінзи
 • відмінні покриття, що просвітлюють лінзи та відбивають бліки,
 • чудовий захист від бруду, пилу та води,
 • міцне HardCoat покриття, що захищає від подряпин,
 • спеціальний антистатичний шар, що відштовхує пил, тим самим продовжує термін служби лінз,
 • 100% захист ваших очей від шкідливого ультрафіолетового випромінювання
 • захист від шкідливого  ​​синьо-фіолетового спектру випромінювання


Optimize Defender

Щодня ми проводимо більше 5 годин перед екранами розумних пристроїв. Працюємо за комп'ютерами, дізнаємося про культуру і останні новини, поки наш організм перебуває під впливом синьо-фіолетового світла.

Optimize Defender - унікальна ізраїльська лінза, яка дозволяє запобігти серйозним проблемам із зором.

Переваги лінз Optimize Defender

 • блокують до 100% шкідливого випромінювання синього світла (синьо-фіолетовий діапазон) за рахунок матеріалу, з якого створені самі лінзи, в цьому і полягає унікальність,
 • блокують ультрафіолетове випромінювання з довжиною хвилі від 380 до 420 нм, що дозволяє повністю захистити очі і зберегти здоровий зір.

Будьте розумним. Будьте з Defender!


Divel Blue Natural

Досить молодий бренд на оптичному ринку України. Італійські лінзи Divel Blue Natural встигли завоювати своїх шанувальників. В першу чергу вони призначені для захисту від негативного синьо-фіолетового спектру, який випромінюють гаджети, монітори, led лампи, прямі сонячні промені.

Переваги лінз Divel Blue Natural

 • повний захист очей від синьо-фіолетового спектру до 420 Нм,
 • індекс 1,610 робить лінзи на 30% тонше,
 • асферичний дизайн мінімізує спотворення видимої картинки по краю лінз,
 • відмінний варіант для безобідкових оправ.


Zeiss Blue Protect

 


Німецька компанія Carl Zeiss - перевірена роками якість і німецький педантизм в досягненні унікальності своєї продукції. Розробники лінз одними з перших перейнялися технологією захисту очей від будь-якого негативного впливу.

Лінзи з захисним покриттям DuraVision Blue Protect - ідеальне блокування надлишкового синьо-фіолетового світла від світлодіодних ламп і моніторів сучасних гаджетів.

Лінзи з покриттям DuraVision Blue Protect ідеально підходять для людей, які багато часу проводять в приміщенні зі світлодіодними лампами, за монітором комп'ютера або ноутбука, багато працюють з мобільними пристроями на короткій відстані.

Переваги лінз Zeiss Blue Protect

Унікальна дія покриття DuraVision Blue Protect полягає в три-єдиноїму захисті:

 • селективному відображенні синьо-фіолетового спектру видимого світла,
 • виборчому блокуванні синьо-фіолетового спектру, що проходить крізь саму лінзу,
 • зменшенні потоку синьо-фіолетового світла, що проникає в очі.


Le Perle Blue OffЛюди, які тривалий час працюють за різними електронними пристроями в закритому приміщенні з штучним світлом, скаржаться на втому очей, зниження гостроти зору, спостерігають двоїння предметів, відчуття "піску" під повіками, болі в області очних яблук і лоба, почервоніння очей. Сукупність усіх цих симптомів зараз прийнято називати Комп'ютерний Зоровий Синдром (КЗС).

Для усунення зазначених проблем є ідеальне рішення. Італійський бренд Le Perle розробив захисне покриття BLUE OFF для лінз, яке запобігає шкідливому впливу синьо-фіолетового світла на сітківку очей.

Лінзи з покриттям Blue Off підходять для всіх груп користувачів, незалежно від ступеня корекції зору, віку і стилю життя.

Переваги лінз Le Perle Blue Off

 • сприяють вирівнюванню біологічного годинника,
 • ідеально підходять для роботи за комп'ютером,
 • відбивають і фільтрують синьо-фіолетове світло в 5 разів краще,
 • знижують зорові навантаження,
 • захищають від ультрафіолетових променів

Запрошуємо всіх, кому небайдуже своє здоровий зір в Амбулаторний Центр ЗіР за адресою: Черкаси, бульвар Шевченка, 352, зупинка транспорту «Кривалівська».

Наші менеджери детально розкажуть вам про переваги будь-яких лінз і допоможуть зробити кращий вибір!


Центр ЗіР - територія здорового зору!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв