(068) 691-00-06

Скільки коштують якісні контактні лінзи

Контактні лінзи стають все більш популярним і доступним засобом для корекції зору у дорослих і дітей. Сучасні моделі не викликають алергічних реакцій, ультратонкі, зручні, добре пропускають кисень. Крім того, велика гострота зору досягається саме завдяки носіння контактних лінз, а не очок. Тому військовим, лікарям, пілотам, які мають проблеми із зором прописують саме контактні лінзи.

Для тих, хто не впевнений в результаті, який дають контактні лінзи або в комфортності їх носіння, є спеціальні   одноденні контактні лінзи. Ви можете купити одну пару і спробувати їх на практиці, після чого приймете рішення, чи варто користуватися лінзами більш тривалого носіння чи ні.

Головне питання, яке турбує багатьох людей, які цікавляться контактними лінзами - це їх вартість. У наші дні, завдяки функціонуванню величезних виробничих потужностей у всьому світі, а так само використання сучасних матеріалів відмінної якості за помірною ціною, контактні лінзи переходять з розряду предметів розкоші в повсякденні буденні речі.

Ціна на контактні лінзи безпосередньо залежить від виробника, типу і кількості лінз в упаковці. Так само до вартості лінз необхідно відразу додати вартість   розчину по догляду. Виняток становлять одноденні контактні лінзи.

Але дуже важливо використовувати не більше дешеві чи дорогі контактні лінзи, а ту модель, яка підходить вам за всіма медичними параметрами, які визначає фахівець.


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв