(068) 691-00-06

Які лінзи ідеально підходять для відпустки?

Вирушаючи у відпустку, пам'ятайте, що активний спосіб життя і незвичне середовище проживання можуть негативно позначитися на стані ваших контактних лінз, а значить, і на загальному враженняі від довгоочікуваного відпочинку.

Для того щоб відчувати себе вільним, не має значення, що ви виберете - активний відпочинок або теплі морські хвилі і рівну засмагу. Просто подбайте про попередження ускладнень та очних інфекцій.

З точки зору профілактики ускладнень та інфекцій, для відпустки ідеальні одноденні контактні лінзи. Якщо ваше рішення - плавати в лінзах, то нехай вони будуть одноденними: навіть якщо лінзу змиє хвилею, це не викличе великого жалю. Після купання можна почекати, поки відновиться рухливість лінзи, потім зняти її і викинути. В цьому й полягає основна перевага контактних лінз - можливість змінити на чисті в любий момент.

Також одноденні лінзи ідеальні для відпустки з точки зору зручності і комфорту. За винятком зволожуючих крапель, які повинні бути в запасі обов'язково. Більше ніякі розчини у відпустку брати не потрібно. При використанні одноденних контактних лінз навіть контейнер не потрібен, адже саме забруднений контейнер часто стає джерелом акантамебной інфекції.

Крім того, одноденні лінзи звільняють пацієнта від необхідності проводити повну процедуру догляду за лінзами (очищення, ополіскування, дезінфекцію), що досить обтяжливо, особливо у відпустці, коли хочеться розслабитися і скинути з себе тягар повсякденних турбот.

На відпочинку природне бажання якомога більше часу провести, гріючись на спекотному сонці або купаючись в освіжаючих хвилях південного моря. Надійний захист від впливу сонячних променів забезпечать контактні лінзи з УФ фільтром. У нашому інтернет-магазині ви можете скористатися послугою доставки таких контактних лінз.

А як же бути з купанням? Тут думки фахівців розходяться. Більшість офтальмологів не рекомендують купатися у водоймах у контактних лінзах, оскільки в природній воді завжди перебуває велика кількість патогенних мікроорганізмів. Інші фахівці вважають, що саме контактні лінзи захищають ваші очі від можливих пошкоджень дрібними частинками піску і сміття, коли ви борсається на хвилях біля берега. Тому офтальмологи рекомендують бути дуже обережними при купанні.

Контактні лінзи і сонцезахисні окуляри

Якщо ж ви все-таки вирішили плавати неодмінно в контактних лінзах, обов'язково скористайтеся спеціальними окулярами або маскою для плавання. Слідкуйте за тим, щоб вода не потрапила під окуляри або маску і не контактувала з контактними лінзами.

Необхідним доповненням до ваших контактних лінз будуть сонцезахисні окуляри, що затримують ультрафіолетове випромінювання. Лінзи в таких окулярах виконані зі спеціального УФ-блокуючого матеріалу або на них нанесено спеціальне покриття, що поглинає УФ-промені.

Крім того, сонцезахисні окуляри будуть охороняти ваші контактні лінзи від висихання. Тривале перебування на сонці збільшує дозу ультрафіолетового випромінювання, якому піддаються контактні лінзи, і через втрату вологи відбувається дегідратація контактної лінзи.

Не забудьте взяти з собою флакон зволожуючих крапель - часте закапування зволожуючих або змащувальних крапель допомагає уникнути неприємних відчуттів. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати будь-які зволожуючі краплі для контактних лінз.

Приємних покупок і сонячного настрою!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв