Контактні лінзи і нарощування вій
Довгі, густі вії, що ефектно обрамляють очі і роблять погляд виразнішим - мрія кожної дівчини і жінки. Але що робити, якщо рідні вії залишають бажати кращого? Для цього fashion індустрія подбала створити процедуру нарощування вій.
Виникає дуже серйозне питання: а чи сумісне нарощування вій з носінням контактних лінз? Адже краса красою, мода модою, а здорові очі і якісний зір завжди в пріоритеті. Як бути з шикарними віями, якщо ви носите контактні лінзи? Чим жертвувати?
Поспішаємо порадувати! Прямих протипоказань до проведення даної процедури немає. Однак неупереджені офтальмологи не рекомендують нарощувати вії, якщо є проблеми із зором.
Але якщо дуже хочеться, то ж напевно можна? Головне, робити все дуже правильно. Ось про правильні дії і поговоримо.
Чи можна нарощувати вії при носінні контактних лінз
Для початку запам'ятайте: нарощуйте вії виключно в перевіреному салоні, у надійного майстра. Тільки сертифікований фахівець в змозі врахувати ваші індивідуальні особливості і підібрати для роботи безпечні матеріали, інструменти та прийоми.
Сама по собі процедура нарощування вій проста. Але якщо ви носите контактні лінзи, дотримуйтеся наступного порядку:
- Звичними рухами зніміть контактні лінзи і покладіть їх у контейнер.
- Носіння контактних лінз не може послужити перешкодою для вибору довжини і об'єму майбутніх вій.
- Але прислухайтеся до поради майстра, можливо на період носіння вій буде краще перейти на окуляри замість контактних лінз.
- Не надягайте контактні лінзи відразу після процедури! Розчин, в якому вони зберігаються, може послужити причиною отпаданія деякої кількості щойно нарощених вій. А також може виникнути алергічна реакція або непередбачене запалення рогівки.
Як доглядати за контактними лінзами та нарощеними віями
Красу, звичайно, нічим не зіпсуєш, говорить народне прислів'я навпіл з іронією і гумором. Але щоб штучні вії і здорові очі радували вас довго, будьте уважні і обережні. Дотримуйтесь правил по догляду за контактними лінзами та штучними віями.
- Не надягайте контактні лінзи перші 24 години після процедури! Клей для вій сохне довго і може не витримати занадто швидкого впливу вологи. Ви ж не хочете, щоб вії відразу відклеїлися, змінили свій вигляд і пошкодили ваші очі?
- Одягайте і знімайте контактні лінзи з особливою ретельністю і обережністю, не торкаючись вій пальцями. Скористайтеся для цієї мети присоскою для надягання контактних лінз.
- Розчини для контактних лінз підбирайте особливо м'які, щоб не розчинити клей, яким кріпляться вії. Оскільки використання зволожуючих крапель для контактних лінз тепер теж не бажано з тієї ж причини, а ви не можете ними не користуватися, купуйте контактні лінзи з найбільшим ступенем зволоження. В ідеалі - це можуть бути одноденні контактні лінзи.
- Щоб уникнути появи запальних реакцій та інших неприємних наслідків, беззастережно знімайте контактні лінзи щовечора перед сном!
- Якщо ж очі почервоніли, запалилися і припухли, відчувається печіння та свербіж, терміново знімайте лінзи і звертайтеся до офтальмолога. Не приймайте поспішних рішень, не знімайте вії самостійно - це лише погіршить ситуацію!
Чому виникають червоні очі після нарощування вій
Спостерігайте за своїми очима протягом 3 годин після процедури нарощування. Якщо спостерігаються прояви у вигляді червоних очей і підвищеної сльозоточивості - це нормальна реакція слизових оболонок людини. Але тільки 2-3 години! Якщо процес триває, терміново зверніться до офтальмолога.
Ось основні причини виникнення червоних очей після нарощування вій:
- Протипоказання до процедури: не нарощуйте вії, якщо носите контактні лінзи, коли має місце виражена чутливість очей, якщо присутні захворювання повік.
- Алергічна реакція: відноситься до індивідуальних особливостей вашого організму і може виникнути на сторонні волоски або на клей.
- Процедура, проведена всупереч наших порад і вашому здоровому глузду у неперевіреного і відверто дешевого майстра.
- Мікротравма: при неякісній роботі майстра або штучних віях, які кріпляться до самих коренів ваших рідних вій.
- Хімічний опік: виникає, якщо при проведенні процедури вам раптом дуже захотілося одним оком поглянути, а що ж там виходить і ви відкрили повіки.