(068) 691-00-06

Які контактні лінзи вибрати

Для того, щоб носіння лінз було комфортним і забезпечувало високу гостроту зору, підбирайте контактні лінзи з урахуванням ваших індивідуальних параметрів:

  • оптичної сили
  • радіусу кривизни поверхні лінзи (зазвичай позначається як BC)

Не останнє місце у виборі контактних лінз грають так само:

  • товщина лінзи по центру,
  • вміст у ній вологи (гідрофільність) і матеріал виготовлення.

Найчастіше використовуються м'які контактні лінзи зі спеціальних полімерних матеріалів - гідрогелю або силікон-гідрогелю. Найбільш комфортні у використанні одноденні лінзи, термін носіння яких не перевищує 7-10 годин. Вони найбільш тонкі, а значить, зовсім не відчутні на очах, і з високим вмістом води.

Для призначення жорстких (газопроникних) контактних лінз існують певні показання - виражений астигматизм або кератоконус. Жорсткі контактні лінзи - пропускають найбільшу кількість кисню з усіх існуючих.

Підбір певного виду і типу контактних лінз довірте тільки підготовленому фахівцеві після детального офтальмологічного обстеження. Записатися на прийом до фахівців нашого Центру ви можете ТУТ. На самому початку використання контактних лінз, для полегшення адаптації, очам потрібні зволожуючі краплі або краплі, що знижують чутливість рогівки. Якщо лікар все ж призначив складні торичні або мультифокальні контактні лінзи, Не нехтуйте зволожуючими засобами. Ваші очі будуть вдячні вам!

Велика частина кольорових лінз призначена для людей, гострота зору яких не нижча 6 діоптрій. Знайте, що кольорові контактні лінзи вимагають особливо ретельного догляду і гігієни, оскільки ймовірність появи алергії при використанні таких лінз більше, ніж під час носіння традиційних контактних лінз.

Інтернет-магазин контактних лінз Центр ЗІР має в асортименті кольорові контактні лінзи для дуже темних очей! Радикальної зміни кольору райдужки не вийде, але прекрасний блакитний, зелений або фіолетовий відтінок вам забезпечений.

Приємних покупок і прекрасних очей!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв