(068) 691-00-06

Як вибрати лінзи при далекозорості

Далекозорість — це порушення зору, яке зазвичай є спадковим і виявляється в ранньому дитинстві. Це поширений дефект зору, що є протилежністю короткозорості. При далекозорості людина погано бачить близько розташовані об'єкти. Світлові промені відхиляються за сітківку, тому що око занадто коротке або кривизна рогівки занадто плоска.

Як розвивається далекозорість?

Всі діти народжуються далекозорими з високою здатністю акомодації для прояснення зору. Потім око розвивається до 4-5 років, поки далекозорість не зникає. Але буває, що око не росте, і тоді далекозорість стає реальним дефектом зору. Природна акомодація стає все більш складною і навіть болісною, викликаючи головний біль або печіння, пов'язані з втомою очей. Дорослі можуть виявити у себе цей дефект зору пізніше, зазвичай він проявляється близько сорока років. В обох випадках необхідна корекція для полегшення повсякденних завдань, таких як читання, водіння, робота за комп'ютером, спорт, мистецтво.

Далекозорість вимірюється в позитивних діоптріях:

  • низька далекозорість - від 0 до +2;
  • середня далекозорість - від +2 до +4;
  • висока далекозорість - більш ніж +4 діоптрії.

Які лінзи застосовуються при далекозорості та їх переваги

Корекція далекозорості за допомогою окулярів потребує лінз зі збільшувальним ефектом, який може бути помітний. Зазвичай це випуклі, досить товсті і не дуже естетичні лінзи, які можуть не сподобатися деяким людям.

Носіння контактних лінз для далекозорих — ідеальне і непомітне рішення для корекції далекозорості. Які лінзи застосовуються для корекції зору при далекозорості? Коригуючі контактні лінзи, що поєднують комфорт і адаптованість до будь-якого способу життя: на роботі, у спорті, вдома, при водінні вдень і вночі без будь-яких обмежень або протипоказань.

Непомітні та зручні, контактні лінзи є чудовим рішенням при далекозорості. Як і окуляри, вони дозволяють чітко бачити як поблизу, так і вдалину, але контактні лінзи завжди залишаються на очах і не ламаються, незалежно від вашої діяльності або виду спорту, яким ви займаєтеся.

Які лінзи підійдуть при далекозорості

Для корекції далекозорості підійдуть ті ж типи лінз, що й лінзи для короткозорості або аметропії. М'які контактні лінзи дозволяють швидко адаптуватися і коригувати зір, забезпечують хорошу оксигенацію і справжній зоровий комфорт.

Існує декілька видів коригуючих лінз для далекозорості. Центр ЗІР пропонує оптичні пристрої різних брендів: Air Optix plus HydraGlyde, Biofinity, Purevision, Soflens, Acuvue Oasys with Hydraclear Plus та інші. Ви можете обрати для себе одноденні, двотижневі або місячні контактні лінзи. Особливу увагу приділіть мультифокальним лінзам.

Мультифокальні контактні лінзи коригують як дальнє, так і ближнє зір при встановленій далекозорості. Ці контактні лінзи спрямовують світло на сітківку, щоб можна було розрізняти людей і об'єкти на будь-якій відстані. Для більшої практичності можна використовувати одноденні коригуючі лінзи для далекозорих.

При далекозорості, які б лінзи ви не обрали, надайте перевагу плановій заміні контактних лінз відповідно до вашого способу життя і діяльності.

Які лінзи носити при далекозорості, які лінзи краще, одноденні чи місячні, в кінцевому підсумку вирішувати вам, але варто мати на увазі, що догляд за ними нескладний. Для м'яких або жорстких коригуючих лінз достатньо щоденно використовувати багатофункціональний засіб для догляду, щоб уникнути ризику мікробного зараження і забезпечити оптимальну корекцію зору. Просто занурте контактні лінзи для далекозорості у розчин на всю ніч, щоб вранці мати готовий до використання оптичний засіб. Навіть якщо ви новачок, ви швидко навчитеся поводитися з лінзами завдяки порадам вашого оптика.

Які лінзи використовуються при далекозорості: адаптація до свого зору

Щоб правильно обрати саме той тип контактних лінз, який підійде вам найкраще, зверніться за порадою до свого офтальмолога або спеціаліста Центру ЗІР. Рецепт, виписаний лікарем-окулістом, необхідний для адаптації лінз до вашої далекозорості. Переконайтеся, що вам виписаний рецепт саме на контактні лінзи. Вказані значення не будуть збігатися з рецептом на окуляри!

Контактні лінзи можна замовити онлайн або в магазині у одного з наших оптиків.


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв