(068) 691-00-06

Як підібрати контактні лінзи та засоби догляду за ними

Підбір контактних лінз і засобів догляду за ними починайте з обстеження стану очей в кабінеті офтальмолога.
Визначте для себе, які проблеми із зором турбують вас найбільше, і чітко донесіть їх до лікаря. Від цього буде залежати точність призначень і порад.

  • Якщо є бажання змінити ще й колір очей і придбати кольорові контактні лінзи, також повідомте про це лікаря.
  • Не намагайтеся з перших кроків носити лінзи тривалої дії (6-12 місяців). Зазвичай очі швидше звикають до одноденних або двотижневих контактних лінз.
  • Не відмовляйтеся від процесу навчання користуванню контактними лінзами, яке запропонує офтальмолог. Перші лінзи зовсім не просто надіти або зняти! Це справжня наука, якої грамотно і в повному обсязі навчить лікар.
  • В обов'язковому порядку придбайте всі необхідні аксесуари для контактних лінз. Це значно зменшить для вас кількість незручностей, якщо ви вчитеся або працюєте, або перебуває поза зоною домашнього затишку. При собі у вас завжди повинні бути -пінцет з силіконовими наконечниками, контейнери для контактних лінз, увлажняющіе краплі і невелике дзеркальце. Зберіть ці дрібні штучки в комплекті "Дорожнього набору" і ваші очі завжди будуть у безпеці.
  • Якщо ви вже деякий час користуєтеся контактними лінзами і є мета просто змінити розчин чи зволожуючі краплі, обов'язково порадьтеся з лікарем або менеджером салону. Не будь-який розчин підійде до ваших лінз.
  • Ні в якому разі не прислухайтеся до порад друзів, родичів або знайомих, хто вже користується лінзами. Засоби, які ідеально підходять для них, можуть зовсім не підійти для ваших очей.

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв