(068) 691-00-06

Що потрібно знати про гіалуронову кислоту і контактні лінзи

Найстрашніша страшилка для тих, хто збирається або вже носить контактні лінзи - це синдром сухого ока. Виробники контактних лінз не припиняють працювати над розробками і нововведеннями щодо усунення цієї проблеми.

Все більш досконалі типи контактних лінз, розчинів і крапель містять різну кількість такого компонента, як гіалуронова кислота, яка успішно бореться з набридливим синдромом.

Що таке гіалуронова кислота

Назва компонента діє на споживача кілька лякаюче, бо слово «кислота» асоціюється у свідомості з чимось їдким і не сумісним з ніжною поверхнею очей. Але насправді все трохи інакше.

Гіалуронова кислота - це один з компонентів, рідина, що входить до складу сполучної тканини людського організму. Головне завдання, поставлене на неї природою - утримувати в організмі вологу. Образно висловлюючись, всього з півсклянки гіалуронка здатне зберегти в організмі людини обсяг вологи, що дорівнює одному відру!

Мізерно мала кількість речовини, введене в буферний розчин контактних лінз, робить поверхню їх вологими протягом тривалого часу. При цьому рогівка абсолютно не страждає, що не червоніє і не сохне. А якщо ви ще додатково використовуєте розчини і зволожуючі краплі з гіалуроновою кислотою, ваші очі прекрасні з ранку до вечора! Гіалуронова кислота - найпрогресивніший зволожувач, відомий сучасній науці.

Розчини й краплі з вмістом гіалуронової кислоти

Інтернет-магазин zir.ck.ua пропонує вашій увазі розчини для догляду за лінзами ссодержаніем гиалуроната кальцію :

Biotrue, Aqua Comfort Multi-Purpose Solution, BIO TWIN, Disop hidro health ha, Multi Action, Unica Sensitive,

зволожуючі краплі з вмістом гіалуронату кальцію :

Avizor Moisture Drops, Biotrue drops, Disop Acuaiss Drops, Horien Aqua Comfort, QUEEN'S I-FRESH YAL drops.

Напої очі вологою і вони подарують щастя!


Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв