(068) 691-00-06

Контактні лінзи та макіяж

Дівчата завжди бажали досягти досконалої зовнішності. І це правильно! Милостей від природи можна і не дочекатися, отож пора брати справу власні жіночі ручки.
Як зробити свої очі ще більш прекрасними і виразними, знає кожна школярка.

Звичайно, макіяж! А якщо контактні лінзи? Як наносити макіяж, щоб не пошкодити лінзи? Бо гарні очі і гострий зір повинні гармонійно співіснувати.

І навіть незважаючи на те, що живемо ми в епоху контактних лінз, про правила макіяжу під окуляри говорять і пишуть значно частіше! А ось, як зробити макіяж з контактними лінзами? Ця інформація зустрічається не часто навіть на сторінках жіночих глянцевих журналів.

Давайте розбиратися поетапно, як нанести косметику, щоб не пошкодити і не забруднити контактні лінзи.

  • В першу чергу - найсуворіша гігієна! Начисто вимийте руки і гарненько їх просушіть. Перед проведенням будь-яких маніпуляцій з лінзами, переконайтеся в чистоті ваших рук.
  • Пріоритет - контактні лінзи. Одягайте їх чистими сухими руками ДО нанесення макіяжу. Знімайте ПЕРЕД видаленням декоративної косметики і косметичних засобів з лиця.
  • Розумно використовуйте косметичні продукти на основі масел, особливо в області навколо очей. При попаданні в очі масляні компоненти завдають непоправної шкоди лінзам. Ідеальний варіант - підібрати косметику і засоби по догляду за обличчям на водній основі. У різних виробників існують цілі серії косметичних засобів, розроблених спеціально для тих, хто користується контактними лінзами.
  • Не наносьте підводку по внутрішньому краю нижньої повіки, оскільки ця ділянка очей безпосередньо стикається з рогівкою і контактної лінзою. При морганні частинки косметичного засобу можуть потрапити на слізну плівку і забруднити контактні лінзи.
  • Не використовуйте розсипчасті тіні, пудру та рум'яна. Так, це більш професійні засоби. Але ж дівчатка, далеко не кожна з вас - ведуча телешоу! А мікро-частинки розсипчастих засобів легко потрапляють на контактні лінзи, що робить їх менш прозорими.
  • Туш для вій зробить ваш погляд більш виразним тільки в тому випадку, якщо нанесена помірно. Не перестарайтеся! Обережніше з засобом, що подовжує вії та надає їм об'єму. Бо компоненти, які подовжують ваші вії або роблять їх об'ємними (зазвичай це віск або шовкові волокна), люблять обсипатися і забруднювати лінзи. Ось вам і різкий дискомфорт, і відчуття стороннього тіла в очах.
  • Придбайте туш для вій на водній основі і міняйте її не рідше одного разу на 2-3 місяці.
  • Ідеальне правило для любительок яскравого насиченого макіяжу: носіть ОДНОДЕННІ контактні лінзи! Щоранку ви одягаєте нову, чисту пару лінз, а ввечері просто знімаєте і викидаєте разом з накопиченими забрудненнями. До того ж одноденні контактні лінзи зручно носити з собою, завжди є в запасі чиста пара лінз на випадок форс-мажору.
  • Якщо ви носите лінзи планової заміни, ретельно дотримуйтесь правил по догляду за ними. Раз на тиждень, використовуйте пероксидні системи, робіть «генеральне прибирання» своїм лінзам за інструкцією до пероксідки.
  • Дівчата! Наведіть в добре відпрацьовану єдину систему свій макіяж і контактні лінзи і будьте чарівні! 

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв